Mateřská škola Úpice

18.10. divadýlko v MŠ - Švadlenka Eliška

23.10. návštěva knihovny

24.10. Veselé dýňování - akce pro děti s rodiči na školní zahradě

= podzimní práce na zahradě - zazimování, dlabání dýní, opékání párků

logopedie probíhá v lichých týdnech - pondělí od 11,00 do 15,30

celý měsíc si s dětmi povídáme, hrajeme, ochutnáváme, vaříme o ovoci, zelenině a plodech zahrady a zahrádky

08.11.2018 | MŠ Úpice

Listopad v Beruškách

8.11. tvoření z keramické hlíny v ZUŠ Úpice s paní učitelkou Volfovou

29.11. besídka s tvořením

logopedie liché pondělky

možnost návštěvy tělocvičny ZŠ Bří. Čapků

v listopadu si povídáme a pozorujeme změny v přírodě, přípravy na zimu, pečujeme o své zdraví

připravujeme program na besídku pro rodiče

08.11.2018 | MŠ Úpice

První dny u Berušek

I naše školka 3. září otevřela dveře jak naším kamarádům z loňského roku, tak i kamarádům novým, kteří do školky přišli úplně poprvé. Adaptace na nové prostředí většinou není jednoduchá, ale naši starší kamarádi ukázali nově příchozím dětem, kde na ně čekají nové hračky, jak se na ně těšily naše panenky a co všechno se dá postavit ze stavebnice. Tím pádem těch pár počátečních slziček stačilo rychle uschnout a většina dětí si na nové kamarády, nové paní učitelky a na úplně nový režim, rychle zvykla. Rádi si zpíváme u klavíru, hrajeme na zvířátka a také malujeme obrázky pro maminky a tatínky. Když jsme zjistili, kolik krás nás čeká na zahrádce, na slzičky už nebyl čas vůbec. Bagry na pískovišti, koloběžky na cestičky, přírodní tee-pee s vrbovým tunelem a parádním telefonem… No co vám budeme vyprávět. Věcí na zkoumání tu máme víc než dost a jsme rádi, že jsme ty první dva týdny společnými silami zvládli suprově!

Tak tedy nezbývá nic jiného než říct: „POJĎME SI TEN LETOŠNÍ ŠKOLNÍ ROK POŘÁDNĚ UŽÍT!“

17.09.2018 | MŠ Úpice

Akce třídy Berušky

5. 9. v 15:00 -  Rodičovská schůzka ve třídě

- Zahájení logopedie

- Zahájení plaveckého kurzu

- Výlet na Přehradu Les Království

Datumy těchto akcí budou upřesněny.

31.08.2018 | MŠ Úpice

Celkem: 4