Mateřská škola Úpice

Mráček

Ročník:

Prosinec - tř. Mráček

2.12.  Setkání u Vánočního stromu - přijďte se podívat na náměstí, od 16 hod tam vystupují děti z naší školky s malým pásmem písniček a básniček

5.12.  Návštěva Mikuláše a čerta ve školce

6.12. Školní rok v Havlovicích - vánoční vystoupení dětí, vybíráme 20,-Kč

12.12. Sněhurka a sedm trpaslíků, akademie ZUŠ v divadle. Vybíráme 30,-Kč.

13.12. Čertovské hrátky! Přijďte se podívat, co malí čertíci dokážou! Začátek v 15 hod v tělocvičně MŠ. Připravte prosím dětem jednoduché

oblečení - triko a punčocháče /kamaše/ v černé, červené šedé apod.barvě. Růžky už máme :))) Děkuji!

Těšíme se na Vánoce, čekají nás koledy , vánoční zvyky a ladění . Přejeme Vám všem krásné Vánoce plné pohody a radosti.

29.11.2018 | MŠ Úpice

Měsíc listopad - tř. Mráček

5. - 9. 11. Strašidelný týden v naší třídě - budeme třídu společně zdobit, vyrobíme si strašidýlko, svícínek, použijeme přírodniny ve hře, zacvičíme si                        a projdeme strašidelnou dráhu v tělocvičně a celý týden zakončíme tancem ve strašidláckých oblečcích. Pokud se k nám chcete přidat,                                můžete si nějaký podzimní obleček vyrobit s dětmi doma :)))

Budeme malovat, stále trénovat správné držení pastelu, štětce a nůžek! Zkuste to s námi doma! Celý měsíc nám zpestří říkadla a písničky.

Další informace najdete na nástěnkách v šatně. Děkuji za spolupráci!

05.11.2018 | MŠ Úpice

Měsíc říjen - tř. Mráček

11.10. Fotografování dětí v MŠ

18.10. Divadlo v MŠ - "Švadlenka Eliška", vybíráme 50,-Kč.

Stále probíhá adaptace dětí, je tu spousta nových kamarádů a věcí! Snažíme se znát jméno kamaráda,svoji značku i třídy, v sebeobsluze -

svléknout se sám, obléknout s dopomocí,umýt si ruce, držet správně lžíci, poprosit a poděkovat, uklidit si po sobě hračku. Zkoušeli jsme

modelovat, vyzkoušíme,co dokážou nůžky a barvy! Už trénujeme názvy základních barev - červená, modrá, zelená a žlutá. Mamko, taťko,

zkus to se mnou!

01.10.2018 | MŠ Úpice

Září - třída Mráček

Vítejte po prázdninách v mateřské škole! Už se na vás všechny s kamarády těšíme! Seznámíme se s naší novou třídou, novými kamarády, budeme se společně těšit na nové společné zážitky, které nás tu čekají !

Rodiče prosím, přijďte ve čtvrtek 6.9. v 15 hod do naší třídy "Mráček" na třídní informativní schůzku, kde se dozvíte vše potřebné. Bližší informace budou vždy včas vyvěšeny v naší šatně. Děkuji za spolupráci          uč. :)

31.08.2018 | MŠ Úpice

Celkem: 4