ÚNOR VE SLUNÍČKU

Měsíc únor bude ve znamení karnevalu, masopustu, pohádek, barev a veselí.

Ve středu 7.2. budeme mít ve školce KARNEVAL. Prosíme, aby děti přišly ten den už do třídy ustrojené. Bude připravený zábavný dopolední program, plný her soutěží, písniček a tance.

V dalších týdnech si budeme povídat o pohádkách. Kdo bude chtít, může si donést svou nejoblíbenější pohádkovou knížku. Také navštívíme opět knihovnu. Téma návštěvy bude určitě nějaké pohádkové. Ale to se necháme překvapit ....

Čím bych chtěl být až vyrostu? V dalších týdnech si budeme povídat o řemeslech a zaměstnání .... Zkusíme pantomimicky předvést  "Ten dělá to a ten zase tohle" .

A protože jsme předškoláci, budeme trénovat barvy, počet do 10, písmenka a protiklady.

Nadále budou jezdit na led do Trutnova bruslaři a  9.2. začíná plavecký kurz. Další termíny jsou 16.2. a 23.2. další potom v březnu.

KARNEVAL

Dobré ráno, dobrý den