Březen v Duze

05.03.2023

Krásný březen všem ... V tomto měsíci si ještě budeme povídat o pohádkách .... V únoru jsme si zahráli pohádku O koblížkovi, tentokrát si zkusíme zahrát pohádku O Karkulce. Jelikož měsíc březen je "Měsíc knihy", navštívíme knihovnu (přesný datum návštěvy bude ještě upřesněn). Budeme si povídat o povolání a řemeslech. Ve školce se půjdeme podívat do kuchyně na paní kuchařky a zkusíme si práci paní uklizečky. Další návštěvou tento měsíc bude policejní stanice. Kde se dozvíme o této práci více. Ale pro děti by to mělo být překvapení, tak prosím pšššššt "o).

Dále pokračujeme v přípravě na školu. Komu něco nejde, pracujeme společně u stolečku, kde vše pořádně procvičíme. Stále si hrajeme s písmenky a  chválím všechny děti - už se umí krásně podepsat.

Plavání zůstává stejné a další akce budou včas upřeněny na webové stránky i na nástěnku.