Prosinec v Duze

30.11.2022

Tak tady máme zase po roce, nejen dětmi očekávané Vánoce "o)  a na co se můžeme těšit ve školce? Hned v pondělí nás navštíví Mikuláš s čertem a andělem .... Ve středu 7.12. se půjdeme podívat na Taneční akademii  ZUŠ do divadla.

Zimní vánoční skřítci nám budou pomáhat s hledáním čísel do adventního kalendáře a každý den si přečteme jeden vánoční příběh. Naučíme se krátký taneček s prosincovou písničkou a vánoční básničku, kterou vám mohou děti říci střeba u stromečku. Samozřejmě si zazpíváme známé vánoční koledy. Budeme si povídat o vánočních tradicích, některé z nich si i zkusíme a také navštívíme vánoční andělskou dřevěnku.

Ve čtvrtek 15.12. vás všechny zvu na vánoční dílničky - začátek bude v 15hod - na všechny se moc těším ...

Akce v prosinci

5.12. Návštěva Mikuláše, čerta a anděla  -  Lekce bruslení

7.12. Taneční akademie - vybíráme 50kč