Měsíc červen - Hvězdičky

5.6. Výlet za zvířátky do  Rtyně. Prosím, přiveďte děti nasnídané do 8 hod do MŠ. Svačinu z MŠ bereme s sebou, peníze vyberu až po akci.

6.6. Veselé sportování s rodiči na Dlouhých Záhonech. Přijďte se pobavit na závěr školního roku a užít si odpoledne se svými dětmi!!

20.6. Výlet do Olympu Trutnov na veselé cvičení s lektorem. V 8 hod odcházíme na autobus, svačinu opět bereme s sebou. Platí se 30,-Kč vstupné

+ autobus. Bližší informace na nástěnce v šatně, případné změny budou včas hlášeny!

Děkuji Vám všem za celoroční spolupráci a přeji Vám a Vašim dětem pěkné dovolenkové dny plné prima zážitků !!!  uč :)))

MŠ Úpice, 31.05.2018

Květen - tř. Hvězdičky

1.5. Státní svátek - MŠ zavřena

3.5. Návštěva knihovny - společně se staršími dětmi. Prohlížení  leporel a knížek s kamarádem Krtečkem.

8.5. Státní svátek - MŠ zavřena

10.-11.5. Zápis do MŠ

22.5. Divadlo v MŠ - Naše rodina

Plánujeme další návštěvu Muzea v Úpici, pozorujeme naše šnečky ve třídě a krmíme je, chodíme do přírody a na hřiště.

MŠ Úpice, 03.05.2018

Duben - tř. Hvězdičky

17. 4. V MŠ proběhne plánované vyšetření očí. Pokud jste své dítko přihlásili, je nutné zaplatit poplatek 150,-Kč. Děkujeme a předáme!

24.4.  Fotografování v MŠ

V měsíci dubnu plánujeme ještě návštěvu knihovny. Těšíme se na delší vycházky do přírody, pozorujeme změny v přírodě, na zahrádkách.

Pravidelně navštěvujeme Muzeum v Úpici, učíme se správnému chování v nových prostorách.

Děkuji Vám všem, kteří jste přišli k nám do třídy a společně si s námi zahráli ! Přeji pěkné sluníčkové dny ! uč:))

MŠ Úpice, 02.04.2018

Měsíc březen - tř. Hvězdiček

1. 3. Návštěva divadla - Taneční akademie ZUŠ, vybíráme 20,-Kč

7. 3. Návštěva senior domu, potěšení babiček a dědů krátkým vystoupením

8. 3. LOUČENÍ SE ZIMOU, TĚŠENÍ SE NA JARO! Přijďte v 15 hod do naší třídy na hrátky s dětmi! Rádi vás uvidíme. Po akci možnost konzultace

s učitelkou. Prosím, dejte dětem bílé oblečení. Děkuji!

20. 3. Vynášení zimy - společně s dětmi z ostatních  tříd

Děkuji všem rodičům za přípravu krásných masek, karneval se povedl a my si to společně príma užili!

Stále procvičujeme sebeobsluhu, uklízíme hračky, které jsme si půjčili, cvičíme, zpíváme...přijďte se podívat :))

MŠ Úpice, 27.02.2018

Měsíc únor - tř. Hvězdičky

5. - 9. 2. máme v naší MŠ společnou akci s názvem "Bílý týden". Budeme se s ostatními kamarády scházet v naší tělocvičně, kde si společně

zazpíváme, zatancujeme, zacvičíme ... prostě si zahrajeme na zimu ! Prosím Vás o bílé (světlé) oblečení pro děti. Děkuji uč.:)

13. 2.     Divadlo v MŠ "O zlaté rybce". Vybíráme 45,- Kč

27.2.     Karneval v MŠ - dopoledne, těšíme se na pěkné masky, které dětem připravíte. Děkuji za spolupráci !

V tomto měsíci také přivítáme do třídy nové děti, už se těšíme! Zároveň jsme se rozloučili s holčičkou, která se s rodiči přestěhovala. Přejeme jí hodně štěstí a prima kamarády v nové školce!

MŠ Úpice, 31.01.2018

Leden ve tř. Hvězdičky

Vážení rodiče, těšíme se na další spolupráci s vámi v novém roce!

Vítáme ve třídě nové kamarády, procvičujeme jména i značky, sebeobsluhu a orientaci v naší školce. Prohlížíme obrázky zimy,

staráme se o ptáčky - sypeme semínka do krmítka. Těšíme se na sněhovou nadílku !

Ve třídě si hrajeme s novými hračkami, které jsme dostali pod stromeček. Další informace najdete na nástěnkách v šatně.

MŠ Úpice, 09.01.2018

Akce v prosinci - tř. Hvězdičky

6. 12. Mikulášská nadílka - návštěva Mikuláše, čerta a anděla v MŠ

14. 12. "Fíkovy Vánoce", vystoupení dětí v kultur. domě v Havlovicích. Vybíráme 20,-Kč. Děkuji :)

Budeme si povídat nad obrázky zimy a Vánoc, těšit se na Ježíška. Navštívíme také vánoční výstavu v muzeu.

22.12. a 2.1. je v MŠ omezen provoz. Prosíme, nahlaste docházku dětí, děkujeme za spolupráci!

Přeji Vám všem Vánoce prožité v klidu a pohodě, hodně radosti s dětmi u stromečku a šťastné vykročení do roku 2018 ! uč.:)

MŠ Úpice, 30.11.2017

Listopad ve třídě Hvězdičky

2.11.  "Podzimní strašidýlkový den" - dopoledne plné zábavy, akce celé MŠ. Můžete si s dětmi doma vyzdobit tričko (otisky listů, motivy dýní...),

jinak je nazdobíme ve třídě. Děkuji za spolupráci :)

8.+9.11. Brigáda na zahradě MŠ VESELKA. Akce je od 9 - 17 hod, nutné přinést vlastní nářadí. Kdo chce, může přijít pomoci.

23.11.   Srdečně zveme na společné tvoření do naší třídy s krátkou ukázkou práce s dětmi. Začínáme v 15 hod, po akci možnost konzultace.

29.11.   "Toulavá kytara" - hudební program v mateřské škole. Vybíráme 40,-Kč. Děkuji uč.:))

Další informace na nástěnkách v šatně.

MŠ Úpice, 31.10.2017

Třída Hvězdičky - měsíc říjen

3.10. Fotografování dětí - od 8,00hod v tělocvičně MŠ. Přijďte se s dětmi nechat vyfotit!! :))

10.10. Divadlo v mateřské škole s názvem "Kubův bolavý zoubek", vybíráme 45,-Kč.

V měsíci říjnu i nadále probíhá adaptace dětí na prostředí školky, máme velkou radost i z malých úspěchů. Povídáme si s ježkem Bodlinkou, máme dopoledne plné říkanek a říkadel s pohybem. Všem rodičům děkuji za spolupráci ! uč:)

MŠ Úpice, 06.10.2017

Třída Hvězdičky

Vítejte v mateřské škole!

12.9. v 15 hod je v naší třídě schůzka s rodiči - dozvíte se o třídním vzdělávacím programu,odpovím na případné dotazy apod.

S dětmi se budeme seznamovat se vším novým - budovou školky, třídou, zaměstnanci a hlavně s novými kamarády!

Všechny informace budou vždy vyvěšeny na nástěnce v šatně. Děkuji za spolupráci, uč:)

MŠ Úpice, 06.09.2017