Červen ve Hvězdičkách

CO NÁS ČEKÁ:

- Oslavíme den dětí pohádkou O neposlušné hvězdičce Jasmínce + soutěžní hry na školní zahradě Jaromír
- Zaměříme se na zvířátka ze zoologické zahrady a na zvířata z volné přírody
- S Medvídkem Ouškem si zopakujeme písně, hry, říkadla a jiné aktivity z celého školního roku
- procvičování turistické chůze na delší vzdálenost a přivítáme společně první letní dny
(­ + plánujeme společné výlety s batůžky, info vždy upřesníme), poznávání okolní přírody a živočichů

3. 6 - SPOLEČNÉ FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍD (slavnostní oblečení přineste prosím do třídy v tašce)

VÝLETY: vhodná obuv, oblečení, pokrývka hlavy

17.6. - turistická procházka na Kvíčalu. S sebou batůžek s pitím, kapesníčky, svačinka s ovocem bude ze školky.

23.6.- návštěva úpické Dřevěnky

25.6. - návštěva hasičské zbrojnice

29.6. - 2. turistická procházka

30.6. - nanukové mlsání

Děkujeme panu Soukupovi za prohlídku hasičské zbrojnice, za pěkný výklad dětem a dárky. Děkujeme paní Kašparové za zakoupení nanuků na závěr školního roku. Děkujeme paní Králové, že umožnila dětem seznámit se s morčátkem a děkujeme paní Hejnové za zakoupení modelíny v kelímkách pro děti na příští rok.