ČERVEN V MĚSÍČKU

26.05.2021

1. 6. v úterý -        DEN DĚTÍ - pozveme děti z celé MŠ Jaromír do divadýlka v tělocvičně na pohádku ,,O NEPOSLUŠNÉ HVĚZDĚ JASMÍNCE"

2. 6. ve středu -   ,,DĚTSKÝ DEN NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ" - zábavné dopoledne na zahradě s plněním úkolů na stanovištích

3. 6. ve čtvrtek -   FOTOGRAFOVÁNÍ - MILOŠ ŠÁLEK - společné foto naší třídy, prosíme o oblečení na foto

10. 6. ve čtvrtek - INKA RYBÁŘOVÁ NA VESELCE - zpěvačka, autorka písniček pro děti - zábavné dopoledne pro děti na zahradě MŠ Veselka

V měsíci červnu budeme poznávat domácí a hospodářská zvířata a zvířátka ze ZOO.

Podle počasí plánujeme malé pěší výlety po okolí s batůžkem na zádech :-), info se vždy dozvíte dopředu na nástěnce.

Ve středu 16. června - pěší výlet na Hvězdárnu v Úpici. Svačina už v 8 hodin. Prosíme batůžek s pitím v umělé lahvi a malou mlskou nebo kouskem ovoce (jablíčko) , přibalte jednu hygienickou roušku. Vybíráme 10,- Kč na vstupné.

Ve středu 23. června - výlet na daňčí farmu ve Rtyni u pily Jirven. Příchod ráno do MŠ nejdéle do 7. 30 hodin. Svačinu dostaneme s sebou z MŠ. Odjezd objednaným busem v 8 hodin. Zpět půjdeme pěšky přes Rtyňku. Prosíme batůžek s pitím v umělé lahvi a malou mlskou. Můžete přibalit i něco pro daňky (tvrdé pečivo, mrkev, jablíčko, kaštany). Vybíráme 20,- Kč na bus. Děkujeme.

Na konci června se s námi rozloučí náš celoroční kamarád PEJSEK FLÍČEK.