ČERVEN V MĚSÍČKU

28.05.2023

Měsíc květen zakončíme společnou akcí obou MŠ s rodiči ,,DĚLÁNÍ, DĚLÁNÍ...", na kterou Vás srdečně zveme 31. 5. 2023 odpoledne (viz plakátek).

AKCE NA ČERVEN:

1. 6. - oslavíme DĚTSKÝ DEN v tělocvičně ZŠ BRATŘÍ ČAPKŮ (soutěže a hry pro děti z mateřských škol)

6. 6. - setkání s MĚSTSKOU POLICIÍ na Dlouhých Záhonech

8. 6. - výlet KOŇSKÝM POVOZEM DO HAVLOVIC na hřiště

- příchod do 7. 30 hodin, kdy bude svačina

- s sebou batůžek s pitím a malou sladkostí (ne čokoládovou), kapesníky, kšiltovku, sportovní oblečení i obutí

13. 6. - výstava ,,POHÁDKOVÁ DŘEVĚNKA"

14. 6. - VÝLET NA HVĚZDÁRNU - příchod do 7. 45 hodin, kdy bude svačina, s sebou batůžek, pití, malá sladkost

16. 6. - ukázka dravců na školní zahradě dopoledne

20. 6. - loutkové divadlo ,, KRÁLOVNA KOLOBĚŽKA" - příchod do 7. 30 hodin (svačina)

27. 6. - VÝLET DO ZOO Dvůr Králové - celá MŠ objednaným busem, příchod do 7. 15 hodin - svačina v MŠ, s sebou batůžek s pitím, sladkost (ne čokoládovou), kapesníky, návrat ve cca 13 hodin

Na všechny červnové akce vybíráme dohromady 380,- Kč za dítě. (Prosíme přesně, případné přeplatky Vám vrátíme na konci měsíce).