Listopad v Měsíčku

25.10.2022

Na začátku měsíce se těšíme na ,,Světýlkový týden" - společně s dětmi si vydlabeme dýni a rozsvítíme si v ní světýlko. Naučíme se písničku o smutné a veselé, malé a velké dýni, namalujeme si ji a budeme poznávat geometrické tvary (kruh, čtverec a trojúhelník).

Stále budeme pozorovat listopadovou přírodu a počasí, budeme sbírat a tvořit z podzimních barevných listů a plodů.

Listopadový vítr využijeme k pouštění draka. Poslechneme si o drakovi pohádku, zazpíváme si, zacvičíme a budeme tvořit.

Na konci listopadu se již začneme připravovat na příchod Mikuláše s andělem a čertem.

Ve středu  9. 11. 2022 Vás srdečně zveme na ,,PODZIMNÍ SVĚTÝLKOVÝ DEN" v naší školce od 14:30 do 16:15 hodin. Děti se můžou těšit na veselé úkoly a vyrábění (plakátek v šatně na nástěnce). Těšíme se na Vás.