Zdravíme!

Posíláme pozdrav z Mráčku!  Červen utekl jako voda v Úpě a jsou tu prázdniny a dovolená. Přeji vám, ať si dny užijete podle svých představ, ať vám ladí počasí a s dětmi nasbíráte spoustu nových zážitků!!! A v září opět nashledanou!  Uč.

MS Úpice, 30.06.2020

Červen ve tř. Mráček

Vítejte v Mráčku!

Provoz MŠ bude i nadále probíhat v omezeném režimu dle nařízení vlády ČR. Nechávejte proto, prosím, roušky dětem v šatně!!

Měsíc červen zahájíme společnou oslavou - Dnem dětí - na zahradě školky. Čeká nás dopoledne plné her a plnění veselých úkolů !

Budeme opakovat pravidla třídy, sebeobsluhy. Se skřítkem Zvídálkem navštívíme zvířátka s mláďátky, zahrajeme si plánovanou pohádku "Boudo, budko". Na zahradě zasejeme semínka kytiček do našeho truhlíku, budeme zpívat, stříhat, lepit, kreslit. Kamarádi, vy, kteří již nebudete chodit do školky, můžete nás navštívit ! Pokud budete chtít, odnesete si omalovánku s úkolem :))

MS Úpice, 01.06.2020

Mráček v květnu

Jsme zpátky ve školce, hurá! Zdravíme všechny kamarády! Stále platí bezpečnostní hygienická opatření, proto noste roušky stále do školky!

Vypravujeme si zážitky z domova, posloucháme pohádku o bacilech, kreslíme koronavir podle vlastní fantazie. A jsme rádi na čerstvém vzduchu!

Chystáme se na zahradu vysévat kytičky do truhlíků :)

MS Úpice, 26.05.2020

Březen v Mráčku

5.3. Akademie ZUŠ, vystoupení v divadle, vybíráme 30,-Kč

10.3. Loutkové divadlo "O kohoutkovi a slepičce", 40,-Kč

12.3. Tvoření z keramiky ve spec. škole, 30,-Kč

19.3.  Kino, pásmo krátkých pohádek,  20,-Kč

26.3.  Vynášení zimy,společná akce všech tříd MŠ Jaromír

Z knihovny jsme si v únoru vypůjčili dvě krásné knížky, ze kterých budeme číst příběhy a prohlížet obrázky s jarní tématikou. Při procházkách hledáme na zahrádkách první jarní kytičky,ve třídě tvoříme a těšíme se na vyzdobenou "jarní" šatnu...

MS Úpice, 05.03.2020

Únor ve tř. Mráček

6.2.    Zimní vystoupení s tvořením - přijďte v 15 hod do tělocvičny MŠ. Těšíme se na Vás!

10.- 14.2.   Jarní prázdniny, v MŠ omezený provoz.

20.2.    Návštěva kina," Pohádky z hor", vybíráme 20,-Kč

25.2.    Návštěva knihovny

26.2.    Karneval v MŠ - čeká nás dopoledne plné zábavy, písniček a tance. Připravte prosím dětem jednoduchou masku. Děkuji uč.

Děkuji Vám všem za spolupráci, za donesené oblečení na vystoupení. Na mrazíky a metelici si aspoň hrajeme, těšíme se na pohádky, čeká nás dramatizace pohádky o myšce a makovici a měsíc zakončíme veselým karnevalem!

MS Úpice, 05.02.2020

Měsíc leden v Mráčku

Vítejte v novém roce! Přejeme hodně úspěchů, zdraví a pohody!!

S dětmi si vypravujeme o zimě, zimních radovánkách sportech, správném oblečení, zpíváme písničky a básničky a přivoláváme sníh :) . Také se již snažíme oblékat co nejvíce sami, skládat a uklízet oblečení na své místo, věšet bundu na ramínko. Od druhého týdne jíme příborem! Budeme navštěvovat tělocvičnu ZŠ Bří. Čapků, plánujeme návštěvu knihovny.

6.2. v 15,00 hod VÁS SRDEČNĚ  ZVEME NA MALÉ VYSTOUPENÍ S TVOŘENÍM. Těšíme se !

MS Úpice, 15.01.2020

Prosinec ve tř. Mráček

2.12. Kino - Čertovské pohádky, vybíráme 20,-Kč

4.12. "Nebe, peklo, ráj" - divadelní představení dětí v Havlovicích, vybíráme 50,-Kč

5.12. Návštěva Mikuláše a čerta ve školce

11.12. Vystoupení ZUŠ v divadle, vybíráme 30,-Kč

12.12. Keramika, dodělání výrobku ve spec. škole

Prosinec je měsíc koled,  překvapení a těšení se, užijte si adventní dobu se svými dětmi i doma!!

Bližší informace najdete na nástěnkách v šatně :))

MS Úpice, 29.11.2019

Listopad ve tř. Mráček

MS Úpice, 06.11.2019

Říjen ve tř. Mráček

MS Úpice, 03.10.2019

Září ve třídě Mráček

Vítejte v novém školním roce! Sešli jsme se ve své třídě, ikdyž v trochu pozměněném složení. Vážení rodiče, přijďte ve středu 11.9.2019 v 15,15hod do naší třídy na informativní schůzku.

Dozvíte se, co nás v tomto roce čeká a odpovím vám na vaše dotazy. Těším se s vámi na shledanou! Uč.

MS Úpice, 06.09.2019