Vítejte ve tř. Mráček

31.08.2020

Zdravím a vítám vás ve tř. Mráček! Protože se už dobře známe, bude pro nás začátek určitě lehčí! A co nás čeká v září?

8.9. (úterý) TŘÍDNÍ SCHŮZKA s rodiči, začátek v 15,15 hod v naší třídě. Účast je důležitá, dozvíte se o připravovaných akcích, o třídním programu, zkontrolujeme dokumenty apod.

10.9. "Motýli" naučný program pro děti

11.9. (pátek) začínáme s plaváním, další lekce budou vždy v pátek. Podrobnosti najdete na nástěnce v šatně, změny nahlásíme včas.

17.9. "Planetárium" naučný program pro děti

22.-23.9. "Pod jasanem" naučný program pro děti

V šatně najdete svoje místečko podle značky, všechny věci si označte, abychom je v případě ztráty mohli vrátit. Nezapomeňte přinést dětem v pytlíku pyžamo a ručník, který si pověsí v umývárně.

Z rozhodnutí MŠ vás prosíme, abyste do šatny dali dětem do igelit. pytlíku jednu roušku pro případ potřeby.

Děkuji za spolupráci a těším se na vás!  Uč.