Vítejte ve Sluníčku

03.09.2021

Dobrý den Vám všem!  Prázdniny a dovolená utekly jako voda a my se opět scházíme ve školce! A jsme moc rádi :))

Celým rokem nás bude provázet "Sluníčko", které je zároveň logem naší třídy. Budeme s ním putovat každým ročním obdobím a objevovat stále něco nového!

V září se zaměříme na naší školku a kamarády, zopakujeme třídní pravidla, naučíme se pozdrav pro kamarády i sluníčko a budeme chodit co nejvíce do přírody, dokud to počasí dovolí.

AKCE:   7. 9. v 15 hod se v naší třídě koná schůzka s rodiči. Je potřeba probrat  ďůležité akce pro předškoláky, proto přijďte!

10. 9. odjíždíme na 1. plavání, další každý pátek. Bližší info na schůzce a na nástěnce v šatně.

Děkuji vám za spolupráci a přeji příjemné a dobře zvládnuté pracovní dny!   uč. Majka Honzerová