Červen :)

28.05.2019

Červen je čas na výlety, jdeme na hrad mnohaletý. V lese voní jahody, zvou nás k sobě na hody :)

V měsíci červnu budeme hodně času trávit venku. Chceme si uživat sluníčko a poznávat svět kolem nás. Čekají nás výlety, ale i dlouhé procházky po Úpici. Povídat si budeme o létu, o prázdninách, o výletech, o cizích krajích... Probereme dopravní výchovu a zahrajeme si na dopravní hřiště u nás na zahradě. Jedno z témat bude i "Život v trávě", kde si připomeneme hmyz.

AKCE:

3.6. Představení dětí ze ZŠ

5.6. Dětský den ve školce - dopolední program pro obě školky. Dejte prosím dětem pohodlné sportovní oblečení :)

17.6. Náhradní temín výletu na farmu do Svobody nad Úpou!

Příchod do školky nejdéle 7:15h

Odjezd z MŠ 7:30, příjezd cca 13:00, poobědové děti si vyzvedávejte nejdřiv ve 13.30h

S sebou ze školky budeme mít dopolední svačinku, oběd budeme mít ve školce až přijedeme.

S SEBOU: batoh, pití, malou svačinku/mlsku, obuv vhodnou na lesní cestu, pokrývku hlavy, náhradní tričko a ponožky.

28.6. Poslední den ve školce - rozloučení

Prázdninový provoz školky: