Leden ve třídě motýlků

05.01.2020

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ROCE!

Budeme doufat, že napadne sníh abychom si užili pořádnou zábavu! Těšíme se na bobování, koulování a další zimní hrátky! Chceme pozorovat skupenství vody a dělat různé pokusy. Myslíme na ptáčky v zimě, takže jim pravidelně plníme krmítko a budeme je pozorovat. Také se zúčastníme "ptačí hodinky" a celou hodinu budeme počítat ptáčky, které uvidíme. Zavzpomínáme si na na vánoční svátky a vysvětlíme si proč k nám chodí tři králové. V tomto období býváme často nemocní takže probereme i téma "moje tělo" kde si popovídáme o nemocech a hlavně o prevenci a zdraví.

Přejeme vám krásný nový rok :)

Už v pátek 10.1. začne první lekce PLAVÁNÍ (pro přihlášené děti). Veškeké info visí na dvěřích.

Příchod do MŠ do 7:20h, děti se scházejí ve třídě SLUNÍČKA. S sebou plavky, ručník, holky stažené vlasy, malou svačinku, pití s uzávěrem, batoh.

13. - 17. 1. Lyžařský výcvik (pro přihlášené děti). Veškeké info u uč.

Z důvodu lyžařského výcviku PLAVÁNÍ 17. 1. NENÍ! Náhradní termín bude středa 29. 1.

24. 1. Plavání

29. 1. Náhradní plavání za 17.1.

31. 1. PLAVÁNÍ NENÍ (pololetní prázdniny)