Červen v Kopretinách

01.06.2021

Vítejte v posledním předprázdninovém měsíci ve školce.Díky současné pozitivnější covidové situaci,kdy dochází k rozvolňování,můžeme uskutečnit několik akcí pro vaše děti.

1.6.(út) - tradiční dětský den na naší zahradě(zábavné sportovní disciplíny tříd s odměnami)

3.6.(čt) -  fotografování dětí (tablo+ společná pro všechny děti) již od 8 hodin

- přesné info na nástěnce v šatně

8.6.(út) - Výlet předškoláků do Tonga ( Hradec Králové)

- přesné info na nástěnce v šatně.Prosíme,čtěte!!!

10.6. (čt) - koncertík Inky Rybářové na naší školní zahradě od 9:30 ( společně s dětmi a uč. z Jaromíru)

Do 11.6.(pátek) nahlaste případnou docházku vašich dětí o prázdninách v obou MŠ.!!!

22.6.(út) - se rozloučíme s našimi předškoláky na školní zahradě.Kulturní program spolu s plněním poznávacích úkolů s rodiči začíná v 15 hodin.

30.6.(st) - výlet do ZOO ve Dvoře Králové

- přesné informace budou v šatně na nástěnce,popř. u učitelek ve třídě

Co ještě plánujeme???

Podle počasí několik delších výletů do okolí MŠ.(podle situce s opékáním buřtíků)

Sledujte info ve třídě!!!Děkujeme uč.

Od 1.7. bude MŠ - Veselka uzavřena.V provozu pouze MŠ - Jaromír

Společně si užijeme měsíc červen,a pak hurá na prázdniny! V září,všichni odpočatí, se na vás opět budeme těšit a školákům přejeme šťastné vykročení do 1.třídy.smiley