Únor v Motýlkách

Plán na únor a březen

Únorový plán navazoval na lednový plán. V únoru nás čeká téma zvířátka v zimě. Budeme si povídat o zvířátkách, která zde zůstavají, čím se živí, kde přezimují a čím jim pomáháme my lidé.

Další týden se děti seznámí s tradičními i netradičními zimními sporty, i se sporty, které se  dají dělat v průběhu celého roku.

Třetí týden budou Jarní prázdniny - zůžený provoz.

A poslední týden nás přivítá v duchu Karnevalu a Plesu. Každý den v tomto týdnu se děti převléknou do barevných věcí - žlutá, modrá a červená. Ve čtvrtek nás čeká Karneval. Děti se převléknou do masek, paní učitelky nezůstanou pozadu. Den bude od rána v duchu her, soutěží, průvodu masek. Za každou soutěž je bude čekala sladká odměna a domů si také něco odnesou

Myslím si, že se jim celý týden bude velice líbit. Děkujeme všem rodičům za skvělou spolupráci :))