Červen u Motýlků

Červen - Rákosníček

•  Vodní radovánky        ( poznáváme vlastnosti neživých přírodních materiálů - vody, pokusy)
  • Rákosníček a hvězdy  ( návštěva Hvězdárny v Úpici )
  • Poklady lesa                (uvědomit si ,že svým chováním ovlivňujeme rovnováhu v přírodě)
  • Hurá na prázdniny       ( loučíme se se školkou)

AKCE  Červen :    1.6.-  Zahradní slavnost                   ( od 15 hod, společná akce obou školek)

10.6. - Návštěva hvězdárny v Úpici ( od 9 hod, prohlídka hvězdárny s průvodcem)

16.6. - Vystoupení dětí v Senior domu Beránek v Úpici

17.6.,24.6. - Páteční výpravy            ( Trutnov, Havlovice )

29.6. - Motýlková slavnost                ( rozloučení se školním rokem společně s rodiči, začátek akce je 15,15 hod.)