Leden v Kopretinách

27.12.2021

Milí rodiče a dětismileyVítejte v novém roce 2022 a popřejme si klidný,pohodový rok plný příjemných zážitků s našimi dětmi.

A na co se můžeme v měsíci lednu těšit???

3.1.2022 se děti mohou těšit na vánoční nadílku ve školce.(Ježíšek přiletí dopoledne do naší třídysmiley)

S dětmi si budeme povídat o dárkách,které jim Ježíšek přinesl domů a v průběhu týdne si přinesou jeden nejoblíbenější dárek,který dostaly...

Dle sněhové nadílky budeme trávit delší čas venku,proto prosíme maminky o teplé,zimní oblečení.

K zimním radovánkám využijeme prostor naší školní zahrady ( bobování,stavění sněhuláků,pokusy se sněhem...)

Nezapomeneme ani na zvířátka v blízkých krmelcích a ptáčky v krmítkách,kterým společně doneseme něco dobrého(suchý chléb,jablíčka,mrkev....)

AKCE - LEDEN

3.1.(po) - Povánoční Ježíšek v MŠ a povídání o zážitcích z Vánoc

6.1.(čt) - Tři králové(dopoledne s K,M,B -tvoření,zpěv s pohybem,nácvik říkanky)

7.1.(pá) - 1.lekce plavání pro přihlášené děti v 2.pololetí

11.1.(út) - 1.lekce bruslení pro přihlášené děti (zimní stadion v Trutnově)

všechny informace o placení i organizaci budou včas v šatně třídy i u učitelek ve třídě.

14.1.(pá) - 2.lekce plavání

17.1.(po) -Lyžařský výcvik v Janských Lázních po celý týden(dopoledne)

důležité informace budou opět včas podány rodičům přihlášených dětí.

18.1.(út) - 2.lekce bruslení

21.1.(pá) - 3.lekce plavání

25.1.(út) - 3.lekce bruslení

28.1.(pá) - 4.lekce plavání

Pro děti,které se nebudou účastnit žádného kurzu,platí normální docházka do MŠ se všemi připravenými aktivitami měsíce.