Plán na leden a únor - Berušky

Plán na leden a únor

3 - 7.1. - Tři králové

Budeme si povídat o tradici Tří králů. Naučíme se o nich písničku .Vyrobíme si korunky a zahrajeme si  divadlo.

10. - 21.1. Zima a zimní sporty

Seznámíme děti s tradičními i netradičními zimními sporty. Budeme si povídat o zimním počasí, jak si užíváme zimu, správné oblékání, ...

24. - 18.2. Pohádky

Děti seznámíme s jednotlivými pohádkami trochu blíž. Zahrajeme si na ně, vyrobíme pěkné výrobky.

O sněhulákovi, Sněhurka a 7 trpaslíků,  O dvanácti měsíčkách, O Budulínkovi, O Červené Karkulce, O třech prasátkách, O Smolíčkovi, O Perníkové chaloupce, O Otesánkovi, O Ošklivém káčátku, Boudo, budko.

V průběhu měsíce si s dětmi  zahrajeme na princezny a prince. Termín upřesníme. Můžete si pro své děti zatím připravit nějaký pěkný převlek :))

21. - 25.2. Karnevalový týden

Celý týden si děti budou vyrábět masky, hrát si s nimi.

Na konci týdne nás bude čekat Karnevalový rej - děti si můžou z domu přinést své vyrobené nebo koupené masky.

Bude na ně čekat pěkná odměna.

28. - 4.3. Jarní prázdniny

Prosíme o nahlášení dětí na Jarní prázdniny - omezený provoz, děkujeme:))