Prosinec u  Motýlů

Prosinec u Motýlů

P R O S I N E C

Prosincem nás bude provázet pohádka O dvanácti měsíčkách.

• ČERTI V PEKLE - naučíme se básničky a písńičky o čertech a vůbec se  nebudeme bát.
  • ROČNÍ OBDOBÍ - zopakujeme si jednotlivá roční období a řekneme si jak se oblékáme a co je charakteristické pro dané období.
  • POČÍTÁME DO 5, to je něco pro děti.
  • TĚŠÍME SE NA VANOCE- vyrobíme si dárečky pro rodiče domů,co no to je překvapení.Potěšit chceme i babičky a dědy v Senior domu v Úpici  a chystáme dárečky pro ně..Pilně nacvičueme pro rodiče vánoční besídku - O Popelce. Vzhledem k epid.situaci nemůžeme vystoupit před diváky  a tak besídku  natočíme na záznam.

Všem rodičům děkujeme za spolupráci a přejeme krásné vánoční svátky a v novém roce hodně zdraví a radosti .

Těšíme se na Vás

7.12. dopoledne Mikulášská nadílka - na děti se přijde podívat Mikuláš, čert a anděl.

23.12.2021 - 2.1.2022 - bude MŚ uzavřena.