Září v Kopretinách

30.08.2021

Vítejte po prázdninách opět ve školce.Doufáme,že jste si užili sluníčka i letních radovánek a my,paní učitelky, se budeme snažit,aby náš společný rok ve školce byl co nejzábavnější a plný zajímavých aktivit.

A co nás čeká v tomto měsíci?

- samozřejmě zvykání na nové kamarády,paní učitelky,zaměstnance školky,dále na prostředí školky,školní zahrady i blízkého okolí

- připomeneme si důležitá školkovská pravidla,osvěžíme hygienické a stravovací návyky,budeme přípomínat pravidla o bezpečnosti a chování v MŠ i na ulici

- celým školním rokem nás budou provázet Včelí Medvídci(Čmelda a Brumda)

- seznámíme se s knihou Příběhy včelích medvídků a poté s jednotlivými příběhy

7.9.(st) - plánujeme třídní schůzku s rodiči v naší třídě Kopretin od 15hodin.Projednáme důležité organizační věci,a proto účast jednoho z rodičů je nutná!!!Děkujeme.

10.9.(pá) - 1.plavání pro přihlášené děti

- info o organizaci plavání budou včas napsány na nástěnce v šatně.

- další lekce proběhnou každý týden v pátek (17.9.,24.9.....)

Pokud nám bude v září počasí přát,budeme trávit co nejvíce času venku v přírodě,v lese,sbírat podzimní plody k tvoření a trávit zábavná dopoledne na naší zahradě.