Jana Hübnerová

25.06.2019 09:00

Červen v Duze

03.06.2019 16:48

- bude ve znamení pohybu, delších procházek po okolí - budeme objevovat a zkoumat přírodu a její krásy, ale také se k ní správně chovat a doufáme, že budeme sklízet, co jsme zaseli ( ředkvičky, petrželku, pažitku, jahody, mrkev)

3.6. - k MDD od ZŠ Bří Čapků shlédneme v kině film: Hledá se Yetti

5.6. - oslavíme v dopoledních hodinách svátek dětí na zahradě MŠ Na Veselce formou soutěží

7.6. - navážeme na naše hraní a povídání o zvířátkách a navštívíme statek na Popluží + batůžek, malý mls a pití s sebou

13.6. - navštívíme hvězdárnu + batůžek, malý mls a pití s sebou

25.6. - nám studenti z gymnázia zahrají : Pošťáckou pohádku

- a co nás ještě čeká v posledním týdnu? - naučíme se hrát Šipkovanou. Jako třída Duha jsme došli nakonec duhové cesty. Říká se, že tam kde duha končí, je schovaný poklad. Snad budeme mít štěstí a objevíme ho.

- a nakonec - ZMRZLINA!

Provoz o letních prázdninách:

1.7. - 12.7.  provoz v budově MŠ Jaromír

15.7. - 9.8.  uzavřeny obě budovy MŠ Úpice

12.8. - 23.8.  provoz v budově MŠ Na Veselce

KRÁSNÉ LÉTO VÁM A VAŠIM DĚTEM!

Květen v Duze

29.04.2019 15:49

- budeme si povídat o rodině a připravíme nějaké dárečky ke Dni maminek ( obrázky, písničku, říkanku)

- květen bude také ve znamení zvířátek - ke zvířátkům ze ZOO, která jsme navštívili 30.4., si přidáme zvířátka domácí s jejich mláďaty a také volně žijící

15.+ 16. 5. - proběhne ZÁPIS DO MŠ

20.5. - divadelní pohádka v MŠ: Hrnečku vař!

21.5. - výlet do České Skalice na ekologicko-výukový program: Vnímáme přírodu všemi smysly, který proběhne na zahradě vily Čerych. Příchod do MŠ klasicky do 8:00 hodin. Děti by měly být nasnídané. S sebou do batůžku - malý mls, pití. Svačinu dostanou ze školky. Vybírám 100,- kč.

- DVD z naší Akademie bude možné zakoupit. Cena 120,-kč