Jana Hübnerová

19.3. - kurz bruslení

22.3. - plavecký kurz

29.3. - plavecký kurz

- chtěla bych moc poděkovat všem rodičům, kteří přišli s dětmi na náš Duhový ples a hlavně těm, kteří s dětmi tancovali

- budeme si povídat o lidském těle a  o tom, co prospívá našemu zdraví

- na vycházkách budeme hledat první znaky jara, přivítáme ho - říkankou, písničkou

- po celý měsíc budeme také pilně nacvičovat na naši Akademii, která se uskuteční 17.4.

Únor v Duze

01.02.2019 09:54

1.2. - pololetní prázdniny (omezený provoz)

4.2. - 8.2. - jarní prázdniny (omezený provoz)

11.2. - kino, pásmo pohádek, 20,-kč

15.2. - plavecký kurz

19.2. - začíná  KURZ BRUSLENÍ  v Trutnově pro přihlášené děti, cena 500,-kč

- ostatní děti půjdou do MŠ Na Veselce na pohádku "Malované písničky" (Divadélko Úsměv), 50,- kč

20.2. - DUHOVÝ PLES MŠ pro děti a rodiče v sále nad Tomanem od 16 - 19h.

Předprodej vstupenek ve třídě Sluníčko - dospělí 50,-kč , neškolkovské děti 20,-kč

Těšte se na živou muziku, veselé soutěže a bohatou tombolu!

22.2. - plavecký kurz

26.2. - kurz bruslení

27. 2. - navštívíme ZŠ Bří Čapků a uvidíme pohádku, kterou si připravily školáci: "Oslava kočky Mlsounky aneb, jak funguje půjčování ve zvířecí říši"

1.3. - plavecký kurz

- kromě prázdnin vždy v sudém týdnu, v pondělí - logopedie

- chtěla bych poděkovat všem rodičům za krmení pro zvířátka a p. Čermákové za poučný článek na nástěnce. Výpravu ke krmelci jsme si opravdu moc užili, soudím tak podle reakcí dětí. Pokud bude vhodné počasí, určitě ještě půjdeme.

- jinak se tento měsíc zaměříme na řešení různých labyrintů a na správné společenské chování - vždyť nás čeká ples :)

- nabídky pro rodiče s dětmi od škol: ZŠ Lány - okénko do výuky a ZŠ Bří Čapků - školička nanečisto (viz. plakátky na nástěnce)

Leden v Duze

07.01.2019 07:21

- děkuji p. Hynkové za vánoční dárečky pro děti a p. Marešové a p. Prouzové za cukroví

- i v letošním roce bude probíhat vždy v sudém týdnu každé pondělí LOGOPEDIE

- každý pátek PLAVECKÝ KURZ  pro přihlášené děti (11., 18., 25., 29.- náhr. termín)

- 14.1. - 18.1. LYŽAŘSKÝ KURZ v Jánských lázních pro přihlášené děti

- 23.1. - pásmo pohádek v kině: Jak postavit sněhuláka, cena 20,- kč.

- budeme si povídat o zážitcích z vánoc, o zvířátkách a ptácích v zimě, navštívíme krmelec a pokud bude to správné zimní počasí, budeme pekáčovat a stavět sněhuláky