Hvězdičky

Zuzana Ševerová

ÚNOR ve Hvězdičkách

05.02.2020 15:35

10. - 14. 2.                      jarní prázdniny (omezený provoz v MŠ)

20. 2. v 9. 30 hod.          návštěva KINA ,,Pohádky z hor" - pásmo filmových pohádek, vybíráme 20,- Kč

26. 2.                              KARNEVAL v MŠ - veselé dopoledne ve třídě a v tělocvičně (hry, soutěže, společná přehlídka kostýmů a tanec v tělocvičně), prosíme, oblékněte                                           své děti už ráno do karnevalového kostýmu. Děkujeme.

I když jsme se snažili v lednu přivolat zimu písničkami, básničkami, tvořením sněhuláků, vloček....., pravé zimy a sněhu jsme se zatím nedočkali.

Naše únorové téma je ,,Chci být zdravý" - budeme poznávat naše tělo, hrát si na doktora, učit se správně a samostatně oblékat na zimní vycházky.

V druhé polovině února se budeme veselit, hrát zábavné hry, zkusíme vyrábět masky, klauny a 26. 2. oslavíme KARNEVAL.

LEDEN ve Hvězdičkách

09.01.2020 19:26

Přejeme Vám všem šťastné vykročení do nového roku a pevné zdraví.

Začátek ledna věnujeme povídání o prožitých Vánocích s rodiči. Děti si mohou do školky přinést hračku od Ježíška a představit ji kamarádům.

Učíme se společné hře s postupným dodržováním pravidel. Snažíme se půjčovat si hračky mezi sebou s používáním ,,kouzelných slovíček". Učíme se s nimi šetrně zacházet a uklízet je na své místo. Poznáváme jejich vlastnosti (barvu, tvar, velikost, materiál) a počítáme je.

Naučíme se zimní písničky, básničky, tanečky a třeba s nimi přivoláme sníh, abychom si mohli užít pravé zimní radovánky :-).

HVĚZDIČKY SE TĚŠÍ NA VÁNOCE - co nás čeká v prosinci

01.12.2019 21:21

5. 12. čtvrtek  -  Mikulášská nadílka v MŠ - navštíví nás Mikuláš, anděl a čert

12. 12. čtvrtek  -  Milí rodiče, srdečně Vás zveme na společné předvánoční setkání s tvořením ve Hvězdičkách od 15.00 hodin. Prosíme o pár kousků cukroví.

V prosinci se budeme společně těšit na nejkrásnější svátky v roce. Budeme si povídat o Ježíškovi, vymýšlet vánoční přání, vyrábět, zpívat vánoční koledy a navštívíme vánoční výstavu na Dřevěnce.

MŠ bude uzavřena od pondělí 23. 12. do středy 1. 1. 2020. Ve čtvrtek a v pátek 2. 1. a 3. 1. 2020 bude provoz omezen. Nahlaste, prosím, docházku Vašeho dítěte. Děkujeme.

PŘEJEME VÁM A VAŠIM DĚTEM RADOSTNÉ A VE ZDRAVÍ PROŽITÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY V KRUHU RODINY A NOVÝ ROK 2020 MĚJTE CO NEJVÍCE POHODOVÝ.

PČ a DA smileysmiley