Hvězdičky

Pavla Červeňáková, Dominika Anderlová

ČERVEN ve Hvězdičkách

31.05.2020 22:44

Provoz MŠ bude až do 30. 6. 2020 probíhat podle manuálu vydaného MŠMT za zpřísněných hygienických pravidel.

V úterý 2. 6. oslavíme všichni na školní zahradě DĚTSKÝ DEN. Čekají na nás stanoviště s různými úkoly. Těšíme se, že si dopoledne užijeme.

Naše téma na červen - ,,Život v trávě" - budeme poznávat, tvořit, zpívat, povídat si......o kytičkách, zvířátkách, také o tom, jak se těšíme na léto a co nás čeká.

KVĚTEN ve Hvězdičkách - zpátky s kamarády ve školce

24.05.2020 11:19

V pondělí 11. 5. byla po necelých dvou měsících otevřena naše třída Hvězdičky, jako jediná v MŠ Jaromír, a to kvůli zvýšeným hygienickým opatřením v souvislosti s koronavirovou pandemií. Všichni jsme se po té dlouhé přestávce přivítali s úsměvem a natěšeni na kamarády.

Současnou situaci a jak se chránit před nemocí jsme si přiblížili pohádkou ,,Jak zvítězit nad drakem Koronem". Naučili jsme se básničku, jak si správně umývat ruce a omalovávali jsme veselé obrázky zvířátek v rouškách.

Od pondělí 25. 5. se už těšíme na naše další kamarády.

BŘEZEN ve Hvězdičkách

02.03.2020 18:58

čtvrtek   5. 3.   -   jdeme na návštěvu do knihovny

úterý    10. 3.   -   loutkové divadlo ,,O kohoutkovi a slepičce" , vybíráme 40,- Kč