Měsíček

Pavla Červeňáková, Dominika Anderlová

ČERVEN V MĚSÍČKU

26.05.2021 15:14

1. 6. v úterý -        DEN DĚTÍ - pozveme děti z celé MŠ Jaromír do divadýlka v tělocvičně na pohádku ,,O NEPOSLUŠNÉ HVĚZDĚ JASMÍNCE"

2. 6. ve středu -   ,,DĚTSKÝ DEN NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ" - zábavné dopoledne na zahradě s plněním úkolů na stanovištích

3. 6. ve čtvrtek -   FOTOGRAFOVÁNÍ - MILOŠ ŠÁLEK - společné foto naší třídy, prosíme o oblečení na foto

10. 6. ve čtvrtek - INKA RYBÁŘOVÁ NA VESELCE - zpěvačka, autorka písniček pro děti - zábavné dopoledne pro děti na zahradě MŠ Veselka

V měsíci červnu budeme poznávat domácí a hospodářská zvířata a zvířátka ze ZOO.

Podle počasí plánujeme malé pěší výlety po okolí s batůžkem na zádech :-), info se vždy dozvíte dopředu na nástěnce.

Ve středu 16. června - pěší výlet na Hvězdárnu v Úpici. Svačina už v 8 hodin. Prosíme batůžek s pitím v umělé lahvi a malou mlskou nebo kouskem ovoce (jablíčko) , přibalte jednu hygienickou roušku. Vybíráme 10,- Kč na vstupné.

Ve středu 23. června - výlet na daňčí farmu ve Rtyni u pily Jirven. Příchod ráno do MŠ nejdéle do 7. 30 hodin. Svačinu dostaneme s sebou z MŠ. Odjezd objednaným busem v 8 hodin. Zpět půjdeme pěšky přes Rtyňku. Prosíme batůžek s pitím v umělé lahvi a malou mlskou. Můžete přibalit i něco pro daňky (tvrdé pečivo, mrkev, jablíčko, kaštany). Vybíráme 20,- Kč na bus. Děkujeme.

Na konci června se s námi rozloučí náš celoroční kamarád PEJSEK FLÍČEK.

KVĚTEN V MĚSÍČKU

02.05.2021 13:11

Jaro je v plném proudu, kamarádi v naší třídě ,,Měsíček" mají za sebou první společně strávený týden po delším uzavření MŠ. Děti se na sebe moc těšily. Duben jsme ukončili návštěvou u čarodějnic a čarodějů ve třídě ,,Sluníčko" a s hodnou čarodějnicí ,,Boženkou" jsme uvařili kouzelný bublající lektvar proti nemocem (fota najdete v galerii).

A co nás čeká v květnu?

,,Kde je moje doma a kdo tam patří" ......budeme si povídat o rodině, kdo do ní patří, o svátku maminek a vyrobíme pro ni dáreček

,,V květnu vše kvete" .....budeme pozorovat a seznámíme se s jarními květinami (pampelišky, tulipány...), keři (,,zlatý déšť")

,,Zvířátka ze dvorku" .....pejsek Flíček nás seznámí se svými kamarády ze dvorečku

Milí rodiče, prosíme Vás o spolupráci, naučte své děti samostatnosti při nasazování jednorázových chirurg. roušek, které musí děti mít při pobytu venku. Děkujeme a přejeme Vám, ať je už jen líp.

DUBEN V MĚSÍČKU

22.04.2021 20:03

Od pondělí 26. 4. 2021 se opět otevře MŠ pro všechny děti. Těšíme se na Vás v naší třídě ,,Měsíček".

Děti už nebudou testovány, ani nemusí v MŠ nosit roušky.

Prosíme ale o 2 čisté chirurgické roušky v šatně v sáčku na vycházky.

Co nás čeká:

• dlouho jsme se neviděli, takže se přivítáme s ostatními kamarády a s pejskem Flíčkem
  • připomeneme si naše základní pravidla soužití v kolektivu, denní režim, známé rituály, písničky, básničky, hry
  • budeme si povídat, co jsme dělali doma v době zavření školky

Těšíme se na Vás.