Marie Honzerová

Petra Lencová

Zdravíme!

30.06.2020 13:23

Posíláme pozdrav z Mráčku!  Červen utekl jako voda v Úpě a jsou tu prázdniny a dovolená. Přeji vám, ať si dny užijete podle svých představ, ať vám ladí počasí a s dětmi nasbíráte spoustu nových zážitků!!! A v září opět nashledanou!  Uč.

Červen ve tř. Mráček

01.06.2020 06:42

Vítejte v Mráčku!

Provoz MŠ bude i nadále probíhat v omezeném režimu dle nařízení vlády ČR. Nechávejte proto, prosím, roušky dětem v šatně!!

Měsíc červen zahájíme společnou oslavou - Dnem dětí - na zahradě školky. Čeká nás dopoledne plné her a plnění veselých úkolů !

Budeme opakovat pravidla třídy, sebeobsluhy. Se skřítkem Zvídálkem navštívíme zvířátka s mláďátky, zahrajeme si plánovanou pohádku "Boudo, budko". Na zahradě zasejeme semínka kytiček do našeho truhlíku, budeme zpívat, stříhat, lepit, kreslit. Kamarádi, vy, kteří již nebudete chodit do školky, můžete nás navštívit ! Pokud budete chtít, odnesete si omalovánku s úkolem :))

Mráček v květnu

26.05.2020 12:40

Jsme zpátky ve školce, hurá! Zdravíme všechny kamarády! Stále platí bezpečnostní hygienická opatření, proto noste roušky stále do školky!

Vypravujeme si zážitky z domova, posloucháme pohádku o bacilech, kreslíme koronavir podle vlastní fantazie. A jsme rádi na čerstvém vzduchu!

Chystáme se na zahradu vysévat kytičky do truhlíků :)