Marie Honzerová

Březen - tř. Mráček

03.03.2019 15:27

6.3. Divadlo v MŠ Veselka, "Šípková Růženka", vybíráme 45,-Kč

11.3. Kino - pásmo krátkých pohádek pro děti (20,-Kč)

13.3. Akademie ZUŠ, taneční vystoupení dětí (30,-Kč)

Už se těšíme, až vyneseme zimu a přivítáme jaro! Povídat si budeme o zvířátkách a jejich mláďátkách, o přírodě na jaře a prvních jarních kytičkách.

Děkuji všem, co se přišli pobavit na náš Duhový ples, určitě jste nelitovali! V galerii najdete foto z akcí v měsíci únor. Jak jsme navštívili knihovnu,

také truhlářství v Úpici, kde jsme dostali materiál na nové krmítko a to si pak ve třídě společnými silami stloukli. To staré se nám totiž rozpadlo. Moc děkujeme p. truhlářům!!!

Únor - tř. Mráček

12.02.2019 12:43

Co nás čeká ?  Letos hned na začátku jarní prázdniny, provoz bude zajištěn podle počtu přihlášených dětí.

11.2. Návštěva kina, podíváme se na oblíbené pásmo krátkých pohádek.

12.2. Návštěva tělocvičny na ZŚ Bří. Čapků. Užíváme si pohyb ve velkém prostoru, půjčujeme si velké gymbaly a další náčiní, které ve školce ne-

máme.

19.2. Divadlo v MŠ Na Veselce s názvem "Malované písničky", vybíráme 50,-Kč.

20.2. Ples MŠ !!! Přijďte se pobavit, zatancovat a zasoutěžit ! Začínáme v 16 hod, bohatá tombola ! Bližší info na nástěnkách.

Budeme si povídat o ptáčkách a zvířátkách v zimě, o zimních sportech, prohlížet obrázky se zimní tématikou.