Marie Honzerová

Petra Lencová

Únor ve tř. Mráček

05.02.2020 12:58

6.2.    Zimní vystoupení s tvořením - přijďte v 15 hod do tělocvičny MŠ. Těšíme se na Vás!

10.- 14.2.   Jarní prázdniny, v MŠ omezený provoz.

20.2.    Návštěva kina," Pohádky z hor", vybíráme 20,-Kč

25.2.    Návštěva knihovny

26.2.    Karneval v MŠ - čeká nás dopoledne plné zábavy, písniček a tance. Připravte prosím dětem jednoduchou masku. Děkuji uč.

Děkuji Vám všem za spolupráci, za donesené oblečení na vystoupení. Na mrazíky a metelici si aspoň hrajeme, těšíme se na pohádky, čeká nás dramatizace pohádky o myšce a makovici a měsíc zakončíme veselým karnevalem!

Měsíc leden v Mráčku

15.01.2020 13:28

Vítejte v novém roce! Přejeme hodně úspěchů, zdraví a pohody!!

S dětmi si vypravujeme o zimě, zimních radovánkách sportech, správném oblečení, zpíváme písničky a básničky a přivoláváme sníh :) . Také se již snažíme oblékat co nejvíce sami, skládat a uklízet oblečení na své místo, věšet bundu na ramínko. Od druhého týdne jíme příborem! Budeme navštěvovat tělocvičnu ZŠ Bří. Čapků, plánujeme návštěvu knihovny.

6.2. v 15,00 hod VÁS SRDEČNĚ  ZVEME NA MALÉ VYSTOUPENÍ S TVOŘENÍM. Těšíme se !

Prosinec ve tř. Mráček

29.11.2019 12:29

2.12. Kino - Čertovské pohádky, vybíráme 20,-Kč

4.12. "Nebe, peklo, ráj" - divadelní představení dětí v Havlovicích, vybíráme 50,-Kč

5.12. Návštěva Mikuláše a čerta ve školce

11.12. Vystoupení ZUŠ v divadle, vybíráme 30,-Kč

12.12. Keramika, dodělání výrobku ve spec. škole

Prosinec je měsíc koled,  překvapení a těšení se, užijte si adventní dobu se svými dětmi i doma!!

Bližší informace najdete na nástěnkách v šatně :))