Červen ve tř. Mráček

3.6.   Kino, pohádka  "Hledá se Yetti", promítání pohádky ke Dni dětí (akce od ZŠ Bří. Č.)

5.6.   Dětský den Na Veselce, dopoledne plné veselých sportovních stanovišť s plněním úkolů

13.6. Výlet za koníčky na Kvíčalu. S sebou do batůžku pití, mls a kapesníčky. Na oběd jsme zpět :)

19.6. Výlet do Malých Svatoňovic. Batůžek s sebou nepotřebujeme! Svačinu bereme ze školky :)

25.6. Pošťácká pohádka - v MŠ, divadelní vystoupení dětí ze základní školy

Děkuji Vám všem za spolupráci během roku a přeji krásnou dovolenou s prima zážitky s dětmi!!! uč.:)

MS Úpice, 10.06.2019

Měsíc duben

MS Úpice, 31.03.2019

Březen - tř. Mráček

6.3. Divadlo v MŠ Veselka, "Šípková Růženka", vybíráme 45,-Kč

11.3. Kino - pásmo krátkých pohádek pro děti (20,-Kč)

13.3. Akademie ZUŠ, taneční vystoupení dětí (30,-Kč)

Už se těšíme, až vyneseme zimu a přivítáme jaro! Povídat si budeme o zvířátkách a jejich mláďátkách, o přírodě na jaře a prvních jarních kytičkách.

Děkuji všem, co se přišli pobavit na náš Duhový ples, určitě jste nelitovali! V galerii najdete foto z akcí v měsíci únor. Jak jsme navštívili knihovnu,

také truhlářství v Úpici, kde jsme dostali materiál na nové krmítko a to si pak ve třídě společnými silami stloukli. To staré se nám totiž rozpadlo. Moc děkujeme p. truhlářům!!!

MŠ Úpice, 03.03.2019

Únor - tř. Mráček

Co nás čeká ?  Letos hned na začátku jarní prázdniny, provoz bude zajištěn podle počtu přihlášených dětí.

11.2. Návštěva kina, podíváme se na oblíbené pásmo krátkých pohádek.

12.2. Návštěva tělocvičny na ZŚ Bří. Čapků. Užíváme si pohyb ve velkém prostoru, půjčujeme si velké gymbaly a další náčiní, které ve školce ne-

máme.

19.2. Divadlo v MŠ Na Veselce s názvem "Malované písničky", vybíráme 50,-Kč.

20.2. Ples MŠ !!! Přijďte se pobavit, zatancovat a zasoutěžit ! Začínáme v 16 hod, bohatá tombola ! Bližší info na nástěnkách.

Budeme si povídat o ptáčkách a zvířátkách v zimě, o zimních sportech, prohlížet obrázky se zimní tématikou.

MŠ Úpice, 12.02.2019

Leden - tř. Mráček

Pohodový celý nový rok Vám všem !!

V měsíci lednu si plánujeme užívat zimní radovánky, doufáme, že nám to počasí umožní :)

Provázet nás budou celým měsícem Sněhuláci - pajduláci, na krátké pohádky s tímto tématem se těšíme do kina.

I nadále budeme využívat tělocvičnu v ZŠ Bří. Čapků, plánujeme návštěvu knihovny, příležitostně opět i Muzeum v Úpici.

Děkuji Vám všem, kteří jste nelitovali svého času a připravili oblečky pro své "čertíky" na vystoupení !

MŠ Úpice, 05.01.2019

Prosinec - tř. Mráček

2.12.  Setkání u Vánočního stromu - přijďte se podívat na náměstí, od 16 hod tam vystupují děti z naší školky s malým pásmem písniček a básniček

5.12.  Návštěva Mikuláše a čerta ve školce

6.12. Školní rok v Havlovicích - vánoční vystoupení dětí, vybíráme 20,-Kč

12.12. Sněhurka a sedm trpaslíků, akademie ZUŠ v divadle. Vybíráme 30,-Kč.

13.12. Čertovské hrátky! Přijďte se podívat, co malí čertíci dokážou! Začátek v 15 hod v tělocvičně MŠ. Připravte prosím dětem jednoduché

oblečení - triko a punčocháče /kamaše/ v černé, červené šedé apod.barvě. Růžky už máme :))) Děkuji!

Těšíme se na Vánoce, čekají nás koledy , vánoční zvyky a ladění . Přejeme Vám všem krásné Vánoce plné pohody a radosti.

MŠ Úpice, 29.11.2018

Měsíc listopad - tř. Mráček

5. - 9. 11. Strašidelný týden v naší třídě - budeme třídu společně zdobit, vyrobíme si strašidýlko, svícínek, použijeme přírodniny ve hře, zacvičíme si                        a projdeme strašidelnou dráhu v tělocvičně a celý týden zakončíme tancem ve strašidláckých oblečcích. Pokud se k nám chcete přidat,                                můžete si nějaký podzimní obleček vyrobit s dětmi doma :)))

Budeme malovat, stále trénovat správné držení pastelu, štětce a nůžek! Zkuste to s námi doma! Celý měsíc nám zpestří říkadla a písničky.

Další informace najdete na nástěnkách v šatně. Děkuji za spolupráci!

MŠ Úpice, 05.11.2018

Měsíc říjen - tř. Mráček

11.10. Fotografování dětí v MŠ

18.10. Divadlo v MŠ - "Švadlenka Eliška", vybíráme 50,-Kč.

Stále probíhá adaptace dětí, je tu spousta nových kamarádů a věcí! Snažíme se znát jméno kamaráda,svoji značku i třídy, v sebeobsluze -

svléknout se sám, obléknout s dopomocí,umýt si ruce, držet správně lžíci, poprosit a poděkovat, uklidit si po sobě hračku. Zkoušeli jsme

modelovat, vyzkoušíme,co dokážou nůžky a barvy! Už trénujeme názvy základních barev - červená, modrá, zelená a žlutá. Mamko, taťko,

zkus to se mnou!

MŠ Úpice, 01.10.2018

Září - třída Mráček

Vítejte po prázdninách v mateřské škole! Už se na vás všechny s kamarády těšíme! Seznámíme se s naší novou třídou, novými kamarády, budeme se společně těšit na nové společné zážitky, které nás tu čekají !

Rodiče prosím, přijďte ve čtvrtek 6.9. v 15 hod do naší třídy "Mráček" na třídní informativní schůzku, kde se dozvíte vše potřebné. Bližší informace budou vždy včas vyvěšeny v naší šatně. Děkuji za spolupráci          uč. :)

MŠ Úpice, 31.08.2018