Sluníčko

Zdeněk Zajac

Březen ve Sluníčku

28.02.2020 16:06

- plavecký kurz: 6.3., 13.3., 20.3., 27.3.

5.3. - akademie ZUŠ, cena 30,-kč

10.3. - loutkové divadlo: pohádka -  O kohoutkovi a slepičce, vybírám 40,-kč

12.3. - navštívíme městskou knihovnu

19.3. - kino: pásmo krátkých pohádek - Za kamarády z televize, cena 20,-kč

25.3. - nás čeká opět v tělocvičně MŠ promítací kupole na téma: Lidské tělo

- uvidíme, jakým počasím nás tento měsíc překvapí. Každopádně si připomeneme, že březen je měsícem knížek - začneme číst zajímavou knihu na pokračování a vyrobíme si záložku do knížky, která se bude dětem určitě hodit i do školy.

Únor ve Sluníčku

02.02.2020 19:56

- plavecký kurz : 7.2., 21.2., 28.2.

- 10.2. - 14.2. jarní prázdniny ( omezený provoz)

- 20.2. - kino : Pohádky z hor, cena 20,- kč.

- 26.2. - KARNEVAL V MŠ : děti čeká veselé dopoledne ve třídách a společná přehlídka kostýmů v tělocvičně a tancování. Prosím o spolupráci při přípravě karnevalového oblečení. Děkuji.

- zimní počasí nás zradilo, naše plánované zimní činnosti a výprava ke krmelci se neuskutečnily, ale kdo ví, zima nás může ještě překvapit winkKaždopádně bude únor zábavný -  naučíme se dvě veselé písničky, veselou pohádku, vyrobíme si klauny a karnevalové masky...

Leden ve Sluníčku

06.01.2020 16:31

- plavecký kurz ( 2. pololetí) : 10.1., 24.1., 29.1. ( tento termín je náhradní za 17.1., kdy probíhá lyžařský kurz)

- LYŽAŘSKÝ KURZ v Jánských Lázních : 13.1.- 17.1. Příchod do MŠ do 6:45 hodin nebo v 7:00 hodin na mostě u autobusové zastávky. Návrat do 12:00 hodin. Svačina i pití zajištěno. Podrobnější informace na nástěnce v šatně nebo u učitelky ve třídě.

- logopedie : každé pondělí v sudém týdnu

- i ve druhém pololetí budeme navštěvovat počítačový kurz na ZŠ Lány vždy v lichém týdnu v úterý ( středa)

- první lednové dny si budeme povídat o zážitcích z vánoc. Seznámíme se s novýmí hračkami, které nám nadělil Ježíšek ve třídě (přineseme si hračku i z domova). Procvičíme si na nich materiály, barvy, velikosti. Budeme si také hrát s geometrickými tvary.

- nezapomeneme na nadílku pro zvířátka a navštívíme krmelec

- nejvíce bychom si ale přáli, kdyby napadl sníh a my mohli stavět sněhuláky, koulovat se, vyšlapávat cestičky ve sněhu, dělat pokusy se sněhem a ledem a pekáčovat