Berušky

Duben v Beruškách

19.04.2021 10:11

Duben v Beruškách

• MŠ je stále uzavřena a proto Vám každý týden posíláme  pozdravy a náměty na činnosti na E-mail
  • pro předškoláky jsme zahráli dramatizaci pohádky Křemílek a Vochomůrka
  • připravujeme pro Vás šipkovanou s úkoly
  • děkujeme rodičům ,kteří zaslali obrázky a fotografie

Březen v Beruškách

01.03.2021 12:55

BŘEZEN-       Z rozhodnutí vlády je mateřská škola na tři týdny  1.- 21.3.2021 UZAVŘENA.

Rádi bychom Vás na Váš  E-mail  zaslali  pozdrav a náměty na případnou čínnost a hru s dětmi. Každý týden se můžete těšit na zprávičky z Vaší školičky.

Na stránkách školky jsou v sekci Berušky nové fotografie z Karnevalu- děkujeme rodičům za spolupráci a krásné masky!!!

Na stránkách MŠ VESELKA     je na konci stránky odkaz na video z Vánoční besídky s naší Perníkovou chaloupkou.

Únor v Beruškách

25.01.2021 14:00

ÚNOR v Beruškách bude kouzelný.               Plánujeme hry NA ZÁMEK- NA PRINCEZNY a PRINCE

-Učíme se respektovat druhé.

-Poznáváme, že každý má své povinnosti a svou úlohu ve skupině. Každý je důležitý.

- Uvědomujeme si, že lidé mohou svou činností lidem i přírodě pomáhat nebo škodit.

- Pokračujeme v procvičování barev, pojmů označujících velikost,počet a tvar.

25. 2. 2021 ve čtvrtek  se těšíme na KARNEVAL!!!!

DĚKUJEME VÁM, ŽE RESPEKTUJETE ZVÝŠENÁ HYGIENICKÁ OPATŘENÍ-

dáváte dětem na vycházku čistou roušku,

nenosíte do školky hračky z domova,

konzulzujete s učitelkami zdravotní stav a potřeby dětí