Berušky

Únor v Beruškách

31.01.2020 07:38

Únor

18.2. Karneval v Mš – prosíme oblékněte děti již ráno do masek a náhradní oblečení jim připravte na skříňku

20.2.KINO: ,,Pohádky z hor“ 20,-

• Jedním z velkých a důležitých témat je samozřejmě oblékání, které budeme stále opakovat, aby se děti naučily samostatnosti. K oblékání patří také znalost různých druhů oblečení, které se děti naučí hravou formou prostřednictvím různých obrázků či soutěží.
  • Zbytek měsíce se děti ponoří do světa pohádek, oslaví Karneval a různé zábavné hry s ním spojené a nakonec se seznámí s různými druhy povolání, které dělá jejich maminka či tatínek.

Leden v beruškách

13.01.2020 13:38

Vítáme Vás v novém roce

• První týden v naší MŠ bude plný nových dojmů z uplynulých vánočních svátků, a proto si budeme povídat o dárcích nalezených pod stromečkem a zážitcích z vánočních prázdnin.
  • V dalších týdnech tohoto měsíce si budeme povídat o zdraví a našem těle, kdy si zahrajeme "na doktora", což nás seznámí s různými pomůckami první pomoci.
  • Celý leden nás budou provázet témata spojená se zimou a sněhem...jako je např.: stavění sněhuláků

Doufáme, že nás v tomto měsíci překvapí i sněhová nadílka, abychom si zimu náležitě užili i ve venkovních prostorách.

Prosinec v Beruškách

04.12.2019 12:10

4.12. Výstava na Vánoční Dřevěnce

5.12. Mikulášská nadílka v Mš

10.12. Čertovská besídka v Beruškách od 15-16hodin. Dejte prosím dětem čertovské oblečení, kdo nemá, tak alespoň černé či červené triko a tepláky

Po besídce bude následovat malé adventní tvoření.

Přejeme Vám příjemné prožití Vánočních svátků a hodně zdraví v Novém roce 2020.