Berušky

Lucie Havelková

Červen :)

28.05.2019 14:04

Červen je čas na výlety, jdeme na hrad mnohaletý. V lese voní jahody, zvou nás k sobě na hody :)

V měsíci červnu budeme hodně času trávit venku. Chceme si uživat sluníčko a poznávat svět kolem nás. Čekají nás výlety, ale i dlouhé procházky po Úpici. Povídat si budeme o létu, o prázdninách, o výletech, o cizích krajích... Probereme dopravní výchovu a zahrajeme si na dopravní hřiště u nás na zahradě. Jedno z témat bude i "Život v trávě", kde si připomeneme hmyz.

AKCE:

3.6. Představení dětí ze ZŠ

5.6. Dětský den ve školce - dopolední program pro obě školky. Dejte prosím dětem pohodlné sportovní oblečení :)

17.6. Náhradní temín výletu na farmu do Svobody nad Úpou!

Příchod do školky nejdéle 7:15h

Odjezd z MŠ 7:30, příjezd cca 13:00, poobědové děti si vyzvedávejte nejdřiv ve 13.30h

S sebou ze školky budeme mít dopolední svačinku, oběd budeme mít ve školce až přijedeme.

S SEBOU: batoh, pití, malou svačinku/mlsku, obuv vhodnou na lesní cestu, pokrývku hlavy, náhradní tričko a ponožky.

28.6. Poslední den ve školce - rozloučení

_______________________________________________________________________

Prázdninový provoz školky:

1. - 12. 7. provoz v MŠ Jaromír

13. 7. - 18. 8. PRÁZDNINY - obě MŠ jsou zavřené

19. - 30. 8. provoz v MŠ Veselka

Květen

11.05.2019 21:36

Uvíjíme věneček ze všech našich kytiček, zapleteme do věnečku kvítek, lístek i větvičku... :)

měsíci květnu se budeme zajímat o zvířátka a mláďátka. Také budeme připravovat besídku pro maminky. Budeme vyrábět dárečky a zaměříme se na téma rodina :) Neodmyslitelně ke květnu patří květiny. Budeme tedy pozorovat rozkvetlé květy v okolních zahrádkách. V dubnu jsme zaseli a teď se budeme starat o to aby nám zelenina krásně vyrostla.

AKCE KVĚTEN

1.5. STÁTNÍ SVÁTEK

7.5. BESÍDKA PRO MAMINKY „MAMINKO, POJĎ SI HRÁT“

Začátek 15:00h ve třídě Berušek

Přijďte se podívat, jak vypadá dopolední program ve školce. Společně si zazpíváme, zatancujeme,

zacvičíme a na závěr si vyrobíme praktický dáreček :)

Vezměte si s sebou pohodlné oblečení a 20,- na výtvarné pomůcky :)

8.5. STÁTNÍ SVÁTEK

20.5. Divadlo v MŠ Jaromír „Hrnečku vař“ - vybíráme 50,-

Příchod do školky nejdéle v 7:50h (8:00 svačina, 8:30 odchod do Jaromíru, 9:00 divadlo)

23.5. VÝLET FARMAPARK MUCHOMŮRKA Svoboda nad Úpou - vybíráme 200,-

Odjezd z MŠ 7:30 – děti budou nasnídané, svačinu si sníme až na místě

Příjezd cca 14:00

S sebou: batůžek (který nepadá z ramen), lahvičku s pitím, mlsku, ovoce…, náhradní tričko a náhradní ponožky, pokrývku hlavy, vhodnou obuv na pěší výlet lesní cestou

Komu se dělá v autobuse špatně dejte ráno Kinedryl, a jeden dejte učitelkám i na cestu zpátky.