Berušky

Lucie Havelková, Lucie Středová

VESELÉ DÝŇOVÁNÍ

14.10.2019 06:49

Milí rodiče, přijďte si s námi užít hezké podzimní odpoledne strávené na zahradě MŠ. K pohodové atmosféře přispěje i malé občerstvení, které pro Vás s dětmi připravíme.

A co se bude dít? Budeme dlabat dýně, procházkou po zahradě plnit drobné úkoly a na závěr si opečeme špekáčky.

Při této příležitosti se bude ZAZIMOVÁVAT ZAHRADA, a proto Vás prosíme, abyste si vzali pohodlné oblečení a nářadí pro úpravu zahrady (motyčku, hrábě, rukavice, rýč…).

17. 10. 2019 čtvrtek

začneme se scházet od 14:30h na zahradě MŠ

S sebou: dýně, nožík, lžíce, zahradnické náčiní, pohodlné oblečení, špekáček (děti mají zajištěné)

Moc Vám děkujeme za ochotu a budeme se těšit :)

Říjen v Beruškách

26.09.2019 12:31

Máme za sebou první měsíc adaptace, pro některé děti stále se slzičkami, ale pevně věříme, že si již brzy zvyknou a bude se jim u nás líbit.

Během měsíce září jsme se naučili poznat svou značku, osvojili jsme si základní pravidla třídy a stále pracujeme na sebeobsluze.

Říkejte si s dětmi:

,,To jsou prsty,

to jsou dlaně

, mýdlo s vodou patří na ně,

a po mýdle dobré jídlo,

a po jídle zase mýdlo."

Akce které nás v říjnu čekají:

30.9. KINO: ,,Za kamarády z televize"

21.10. Oční vyšetření pro přihlášené děti

21.10. KINO: ,,Pohádková zahrada"

Vítáme Vás v novém školním roce

05.09.2019 13:26

Vítáme Vás v novém roce. Čeká nás rok plný zábavy, nových kamarádů, provázet nás bude včelka Mája a další zvířátka z louky, naučíme se spoustu říkanek a písniček a mnoho dalšího.

Školní rok zahájíme schůzkou s rodiči 4.9.2019 v 15:30h

V případě jakýhkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Lucie Havelková a Lucie Středová učitelky