Motýlci

Michaela Kostovská, Světla Holmanová

Dětský den na zahradě

02.06.2020 08:33

I když v současné době nemůžeme pořádat žádné akce ani výlety, o oslavu Dne dětí jsme naše děti neochudili. Připravili jsme pro ně soutěže v prostoru naší zahrady, za splnění dostaly odměny a prosluněné dopoledne jsme si všichni užili. Fotografie z akce najdete v galerii.

Květen na zahrádce

13.05.2020 22:00

Téměř po dvou měsících jsme se,po dlouhé karanténě, vrátili zpět do školky a moooc jsme se už na sebe těšili.Květnové počasí nám celkem přeje,a tak trávíme spoustu času na naší zahradě.A to že nezahálíme,můžete vidět na fotografiích.Pustili jsme se do úpravy záhonů,plevání,zábavného setí a sázení,které děti baví.A po práci přichází zábava,takže hurá na skluzavky,houpačky, pirátskou loď,pískoviště....A co teprve jízda na nových odrážedlech a koloběžkách???Moc si to na zahradě užíváme a jsme rádi,že ji máme.