Motýlci

Hana Nedvědová, Bc. Jarmila Provazníková

Následující akce

Pro tento ročník nebyly zatím přidány žádné akce.

Nejnovější aktuality

Podzim je tady

V říjnu máme v plánu sledovat změny kolem nás – co se děje v lese, plody a barvy podzimu, poznávat, co jsou vitamíny a bacily, všímat si toho, jak vypadáme a mít povědomí o tom, kde žijeme. Nadále se děti učí spolu spolupracovat, aktivně komunikovat, vyjadřovat své názory a pocity a respektovat svým jednáním druhé.

Akce:

4.10. Akce na hřišti Purina - ukázka výcviku psů - v rámci dopolední procházky.

10.10. Jablíčkový den ve třídě - můžete děti obléknout do červené barvy, případně žluté či zelené - jako jablíčka.

16.10. Bramboriáda - celoškolková akce na zahradě školky - průběžný příchod od 14.30. S sebou si můžete přinést bramborového skřítka vyrobeného doma a nářadí na rytí a hrabání, pokud budete chtít pomoct s úklidem záhonků.

23.10. Projekt školky školkám - návštěvní den pro učitelky z jiných MŠ

29. - 30. 10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY - omezený provoz

Září

V letošním školním roce máme ve třídě 19 dětí, z toho 15 předškoláčků, kteří se budou připravovat na zápis do základní školy. Čeká nás mnoho dobrodružství a zážitků, protože chceme Začít spolu.  Připravili jsme dětem podnětné prostředí- 11 koutků- center aktivit. Tak se děti učí zodpovědnosti, samostatnosti- nejen při úklidu, spolupráci ve skupině a respektující komunikaci. V září budeme společně s dětmi plánovat, tvořit pravidla a učit se prožitkem.

AKCE:   5.9. Noční ZOO- vystoupení s pejskem

12.9. Schůzka rodičů  15.15