Sluníčka

Turková Markéta

Duben ve Sluníčkách

12.04.2021 14:45

Vítáme Vás v měsíci dubnu a také již konečně v otevřené školce. Věříme, že nepříjemná opatření všichni společně a statečně zvládneme a dokážeme se radovat z příjemných dnů ve školce strávenými mezi kamarády.

Na webové stránky školky jsme též přidali vaše zaslané fotografie z distanční výuky. Děkujeme za zaslání.

Co nás čeká...

-první týden budeme s dětmi opakovat distanční výuku (budeme si opakovat témata, pohádky, říkanky, povídat si co jsme prožili a zažili, viděli a zkoušeli atd...)

-v dalším týdnu si zopakujeme zvířátka a jejich mláďátka

-ke konci měsíce nás čekají samozřejmě také čarodějnice

Děkujeme Vám za spolupráci. Paní učitelky Jára a Lucka.

Březen ve Sluníčkách

03.03.2021 10:32

Od 1.3. zatím do 19.3. je z vládního nařízení Mateřská škola bohužel uzavřena.

Přistoupili jsme k distančnímu vzdělávání našich předškoláčků.

Byla vytvořena speciální e-mailová adresa pro naši třídu, do které máte přístup pouze vy a my vaše paní učitelky, a každé pondělí můžete očekávat materiály pro práci s dětmi na celý týden. Kdo nemáte mailovou adresu, musíte si vždy v úterý přijít do školky.

Přejeme Vám příjemné dny strávené se svými dětmi a budeme se těšit až se zase ve školce sejdeme.

Únor ve Sluníčkách

29.01.2021 06:53

!!!24.2. STŘEDA SE KONÁ KARNEVAL. PŘIJĎTE V MASKÁCH!!!

Mílí rodiče,

bohužel stále není koronavirová situace příznivá, veškeré akce a kurzy jsou prozatím stále zastaveny.

Nadále Vás prosíme o trpělivost a spolupráci.

Též Vás stále žádáme stále  o 2 roušky do Mš, jednu budou mít Vaše děti umístěnou v šatně v sáčku a druhou budou mít připravenou na vycházku.

Moc Vám děkujeme

V měsíci Únoru si budeme povídat o :

- povolání: ,, Ten dělá to a ten zas tohle" - přiblížíme si práci dospěláků, řemesla, domácí práce

- procvičíme si barvy a tvary, velikosti

- z čeho se vyrábí - budeme poznávat různé druhy materiálů

- dále si procvičíme roční období, měsíce, dny v týdnu, pojmy ráno x opoledne x večer x noc x den

Nadále pracujeme i se sešitem Cvičíme se zvířátky a s pracovními sešity.

Přejeme Vám pevné zdraví a věříme, že i přes nepříznivou situaci si hezké dny ve školce nenecháme vzít :)