Sluníčka

Lada Kostovská

Červen ve Sluníčkách

30.05.2019 18:56

V měsíci červnu si užijeme oslav Dne dětí,zajímavých výletů vlakem,autobusem i pěších po okolí dle počasí a hlavně se rozloučíme s našimi

předškoláky krátkým kulturním vystoupením s předáním dárečků v naší třídě Sluníček.

Akce v  červnu:

3.6.(po) - pozvání do kina v rámci Dne dětí ze ZŠ - Bratří Čapků (od  10h.)

3.6.(po) - logopedie

5.6.(st) - DĚTSKÝ DEN NA NAŠÍ ŠKOLNÍ ZAHRADĚ (společně s dětmi a uč.z Jaromíru od 9h.)

-pestrý program se sportovními a znalostními úkoly s odměnami pro všechny děti

6.6.(út) - výlet vlakem na zámek Karlova Koruna v Chlumci n./Cidlinou (od 6:30 do 15:30)

-podrobné informace v MŠ

11.6.(út) - počítače (poslední)

17.6.(po) - logopedie (poslední)

20.6.(čt) -ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY V NAŠÍ TŘÍDĚ od 15h.

SRDEČNĚ ZVEME RODIČE I PRARODIČE

Na konci června nás čeká společná výprava celé MŠ na zmrzlinu,zábavná šipkovaná se tř. Berušek....

1.7.-9.8. bude MŠ - na Veselce uzavřena (MŠ Jaromír bude v provozu do 12.7.)

14.7.- 9.8. budou obě MŠ uzavřeny

Od 12.8. bude opět v provozu naše MŠ - na Veselce

PŘEJEME VÁM VŠEM KLIDNOU DOVOLENOU PLNOU KRÁSNÝCH ZÁŽITKŮ A SLUNÍČKA,VŠEM PŘEDŠKOLÁČKŮM,AŤ SE VE ŠKOLE    DAŘÍ A V ZÁŘÍ SE NA VÁS OPĚT BUDEME TĚŠIT!!! učitelky a zaměstnanci MŠ

Květen ve Sluníčkách

01.05.2019 18:42

V měsíci květnu s dětmi nezapomeneme na svátek maminek( tvoření dárečku,přání pro mamky,babičky,nácvik písně,říkanek...)

Dále si budeme povídat,rozpoznávat,třídit a pojmenovavát zvířátka (domácí,exotická,ze ZOO,volně žijící - v lese,trávě, na louce,u vody...)

Při pobytech venku se podíváme na Kvíčalu, Velbabu (koně,ovce v ohradách,popř.návštěva králíčků,koťat u kamarádů)

Další akce Sluníček

4.5.(so) - vybrané dívky přednesou básničky,zazpívají písně miminkům a jejich rodičům na Městském úřadu v Úpici (od 10hodin)

6.5.(po) - logopedie

6.5.-10.5.(tvoření maminkám,babičkám)

14.5.(út) - počítače

15.-16.5.- ZÁPIS DO MŠ (V JAROMÍRU)

20.5.(po) - divadlo v MŠ " Hrnečku vař!" od 9h.

20.5.(po) - logopedie

21.5.(út) -prohlídka hasičské zbrojnice s odborným výkladem (od 9hodin)

28.5.(út) - počítače

Plánujeme dětský den na naší školní zahradě (dopolední akce,zatím bez termínu)